Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save product
fi: Tallenna tuote

en: Product saved.
fi: Tuote tallennettu.

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
