Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક
