Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: -- Select --
is: -- Velja --
