Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы
