Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett
