Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Store Name
ru: Название магазина

en: Save product
ru: Сохранить товар

en: Product saved.
ru: Товар сохранён.

en: -- Select --
ru: -- Выбор --
