Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka
