Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్
