Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс
