Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Store Name
de: Name des Shops

en: Product Image
de: Produktbild

en: Save product
de: Produkt speichern

en: Product saved.
de: Produkt gespeichert.

en: Time span
de: Zeitspanne

en: -- Select --
de: -- Auswählen --

en: Label: @text
de: Beschriftung: @text
