Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Yes
es: Sí

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Store Name
es: Nombre de la tienda

en: Mailchimp
es: MailChimp

en: Save product
es: Guardar producto

en: Product saved.
es: Producto guardado

en: -- Select --
es: --Seleccionar--
