Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
