Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save product
gl: Guardar produto

en: Product saved.
gl: Produto gardado

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
