Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Yes
it: Sì

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save product
it: Salva prodotto

en: Product saved.
it: Prodotto salvato.
