Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
