Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
