Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Store Name
nl: Naam webwinkel

en: Save product
nl: Product bewaren

en: Product saved.
nl: Product opgeslagen.

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --
