Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta
