Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save product
pt: Salvar produto

en: Product saved.
pt: Produto salvo.

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
