Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ
