Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Store Name
uk: Назва магазину

en: Save product
uk: Зберегти товар

en: Product saved.
uk: Товар збережено.

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --
