Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Count
ast: Cuenta
