Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: About
be: Аб

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
