Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
