Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
