Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Offset
cy: Ongli

en: Properties
cy: Priodweddau
