Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Events
eu: Gertaerak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz
