Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: About
hr: Opis
