Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Fields
it: Campi

en: Count
it: Numero

en: Changed
it: Modificato

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Properties
it: Proprietà
