Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны
