Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Count
km: រាប់

en: About
km: អំពី
