Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Events
lt: Įvykiai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: About
lt: Apie
