Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Events
lv: Notikumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Properties
lv: Īpašības
