Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Fields
sv: Fält

en: Count
sv: Antal

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
