Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Fields
tr: Alanlar

en: Count
tr: Sayaç

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Properties
tr: Özellikler

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
