Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Count
ar: العدد

en: Events
ar: الفعاليات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول
