Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Changed
ca: Canviat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Properties
ca: Propietats
