Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Fields
da: Felter

en: Count
da: Antal

en: Events
da: Begivenheder

en: Token
da: Symbol

en: Changed
da: Ændret

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Properties
da: Egenskaber
