Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί
