Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Properties
et: Omadused
