Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Fields
fi: Kentät

en: Count
fi: Laskuri

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Token
fi: Muuttuja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Event Name
fi: Tapahtuman nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Properties
fi: Ominaisuudet
