Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Fields
fr: Champs

en: Count
fr: Décompte

en: Events
fr: Évènements

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Changed
fr: Modifié

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Event Name
fr: Nom de l'événement

en: Mailchimp
fr: MailChimp

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Properties
fr: Propriétés

en: Event:
fr: Evênement :

en: Development settings
fr: Paramètres de développement

en: Exclude fields
fr: Exclure des champs

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
