Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
