Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Fields
he: שדות

en: Count
he: כמות

en: Events
he: אירועים

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Properties
he: מאפיינים
