Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ
