Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Fields
id: Bidang isian

en: Count
id: Jumlah

en: Events
id: Acara

en: Changed
id: Berubah

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Properties
id: Properti

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan
