Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Fields
is: Svæði

en: Events
is: Viðburðir

en: About
is: Um
