Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Fields
ja: フィールド

en: Count
ja: カウント

en: Events
ja: イベント

en: Token
ja: トークン

en: Changed
ja: 変更済

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Properties
ja: プロパティー

en: Development settings
ja: 開発設定
