Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: About
jv: Ngenani
