Mailchimp Events (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
